LifeSmart Smart Station

Centrálna jednotka , pripojenie: WiFi, komunikácia cez Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, kompatibilná s iOS

Skladom
Kód: LS082WH/CLLGHTC001
€165 –18 % €135
CLLghTC001
Tip
€165 –18 %

Riadiaca stanica LifeSmart

Centrálna jednotka LifeSmart sa vďaka originálnemu dizajnu stane vhodným doplnkom do každej modernej domácnosti. Umožní vám ovládať a automatizovať zariadenia u vás doma na diaľku. Stane sa základnou jednotkou pre inteligentnú domácnosť a prepojí všetky smart zariadenia domácej elektroniky do jedného centrálne ovládaného celku. S riadiacou stanicou LifeSmart nastavíte časové režimy osvetlenia v rôznych miestnostiach vášho domu. V každej miestnosti si zvoľte intenzitu svetla, tepelné zafarbenie, alebo farebné tóny, ktoré vám pre danú miestnosť vyhovujú.

Kľúčové vlastnosti centrálnej jednotky LifeSmart Smart Station

  • Riadiaca stanica prepojí všetky vaše inteligentné zariadenia do jedného celku
  • Umožní vám ovládať ich centrálne pomocou hlasových asistentov
  • Je kompatibilná s Apple HomeKit, Google Asisstant a Amazon Alexa
  • Môžete ju ovládať aj iPadom, alebo Apple TV
  • Jej komunikačná vzdialenosť dosahuje až do 400 metrov
  • Dokáže prepojiť až 500 smart zariadení
  • Získate prehľad o svojich spotrebičoch v reálnom čase
  • Oceníte elegantný vzhľad a kompaktné rozmery

Ovládajte jednotku hlasom

Centrálna jednotka LifeSmart Smart Station je kompatibilná s hlasovým asistentom Amazon Alexa. Môžete ju prepojiť bezdrôtovo pomocou domácej WiFi. Jednotku je možné ovládať aj iPadom, alebo Apple TV s iOS, alebo TVOS 11,3 a vyšším operačným systémom. Teraz budete mať pod kontrolou stav a činnosť vašich inteligentných spotrebičov v reálnom čase, aj keď budete ďaleko od domova. Detegujte pohyb v reálnom čase a zapnite svetlá. K dispozícii sú aj bezpečnostné prvky ako snímač pohybu, senzor úniku plynu, vody, otvorenia okien, alebo dverí. Môžete monitorovať aj teplotu v rôznych miestnostiach vášho domu.

Komunikuje na veľkú vzdialenosť

Centrálna jednotka LifeSmart Smart Station má zabudovaný špeciálny komunikačný protokol CoSS, vďaka ktorému jej rozsah komunikácie dosahuje až 400 metrov. Na pripojenie ďalších inteligentných zariadení je vyžadovaná brána Smart Station. Riadiaca stanica zvládne prepojiť dohromady až 500 smart zariadení. Namontujte na dvere bezpečnostné zámky a získajte ochranu vášho domova, aj keď ste práve na dovolenke. Vďaka veľkému dosahu dokáže centrálna jednotka ovládať tiež vnútorné aj vonkajšie kamery, takže budete mať pod kontrolou aj záhradu, alebo garáž.

Jednotka s nízkou spotrebou

Centrálna jednotka LifeSmart Smart Station má nízku spotrebu energie len 1,5 W, maximálny prúd je 1 A a vstupné napätie 5 V DC. Aj napriek širokej ponuke služieb si riadiaca stanica uchováva elegantný vzhľad a kompaktné rozmery: 110,8 × 110,8 × 28 mm

Obsah balenia

V balení okrem riadiacej jednotky LifeSmart Smart Station nájdete aj ethernetový a nabíjací kábel, napájací adaptér a návod. Oceníte jej nízku hmotnosť len 120 gramov. Centrálnu stanicu môžete umiestniť na stôl, alebo pripevniť na stenu.

Parametre a špecifikácia

Konektivita

Podporované OS
 iOS
Kompatibilita
 Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa

Pripojenie

Pripojenie
 WiFi

Typ a určenie

Určenie
 vnútorné

Ďalšie vlastnosti

Ďalšie vlastnosti
 Smart

Zdroj svetla

Zdroj svetla
 Integrovaný LED
Späť do obchodu